آمادگی همکاری با بهترین شرکت املاک دنیا را دارید؟


با مروری کوتاه بر سیستم باورهایمان که بر 9 اصل بنا شده است، به اصل نهم یعنی موفقیت می‌رسیم. ما هر چقدر هم از زیرساخت و سیستم منظمی برخوردار باشیم، همچنان بدون انسان‌های خوب و موفق در کنارمان دسترسی به موفقیت ناممکن خواهد بود. مهم‌ترین نکته این است که موفقیت با همراهی انسان‌ها تحقق می یابد.

اگر خودتان را به سیستم باورهای ما نزدیک می بینید لطفا هرچه سریعتر جهت همکاری با ما تماس حاصل کنید. ما با اعتقاد به این باورها خانواده ای 190 هزار نفری نه تنها در ترکیه بلکه در سرتاسر جهان هستیم و کاملا آگاهیم که موفقیت و رشد ما کاملا همراه با رشد و موفقیت اطرافیانمان است.
پیشنهاد همکاری

دلایل بوجود آورنده‌ی تفاوت‌های تاثیرگذار در زندگی شخصی و کاری شما که با کار کردن در شرکت بهبودهومز کلرویلیامس(Keller Williams) احساس خواهید کرد:

  • محل کارمان به عنوان رتبه اول از لحاظ کاری و شادبودن دردنیا`منتخب شده است. 
  • رتبه اول فروش املاک در سطح جهان
  • کسب رتبه اول در زمینه آموزش تخصصی در زمینه املاک تجاری ، اداری و مسکونی در ترکیه و در سطح جهان
  • امکان بهره مندی از شبکه فعال ۱۹۰ هزارنفری در دنیا و ۱٬۲۶۰ نفری در ترکیه
  • امکان اضافه شدن به تیم یا ایجاد تیم درون شرکت و افزایش سطح درآمد فروش
  • قابل اعتماد تمامی شرکت ها و ارگان های کوچک و بزرگ در کشور و در سطح جهان
  • ۶۴٪ افزایش فروش در شش ماه اخیر در ترکیه و افزایش درآمد تک تک کارشناسان تا ۴۳٪ در بازه شش ماهه
با هدف ایجاد رضایتمندی هرچه بیشتر برای مشتریان و ارائه خدمات کاملا حرفه ای منطبق بر استانداردهای روز بازار، املاک و مستغلات شرکت بهبود هومز باقرارداد مشارکت تجاری با شرکت کلرویلیامس ترکیه Keller Williams Turkey بسته است. بهبودهومز و همکارانش تمام توان خود را جهت ایجاد تیم‌های گروهی کاری جهت افزایش تجربه خوب برای مشتریان و ایجاد رضایت بالای مشتریان و کارکنان و شرکای خود بکار بسته‌اند.

راه‌های همکاری با شرکت بهبود هومز کلرویلیامس به شرح زیر می‌باشد:

1. معرفی نزدیکان، دوستان و آشنایان : ۸۶% از حجم فروش سالیانه ما از  طریق معرفی  شدن به دوستان و آشنایان خریداران قبلی می‌باشد. همیشه سرویس خوب به خودی خود صحبت می‌کند. هر شخص به طور متوسط حداقل با ۱۰۰ نفر  از نزدیکان خود دوست بوده یا ارتباط خانوادگی دارد و این افراد در حلقه تأثیر گذار شخص قرار دارند. با توجه به سال‌ها تجربه علمی ما با افرادی که معرف مشتری به شرکت بهبود هومز بوده‌اند، می‌دانیم که این افراد با معرفی دوستان و آشنایانی که به دنبال خرید خانه و یا افتتاح شرکت و راه اندازی تجارت در ترکیه هستند نه تنها مشکلات نزدیکان را به خوبی حل کرده و اعتماد بالایی کسب نموده اند بلکه از قبل آن درآمدزایی بالایی برای خود ایجاد نموده‌اند.

 

2.  آژانس های املاک، دفاتر توریستی و تمامی بنگاههای تجاری و خدماتی: اگر از صاحبین دفاتر املاک، آژانس های مسافرتی یا هرگونه بنگاه خدماتی دیگر هستید و تصمیم به افزایش درآمد خود تنها از طریق معرفی مشتریان خود دارید، گروه املاک بهبود هومز شما را به همکاری دعوت می‌نماید.

با تأکید بر اصل برد-برد به خوبی می‌دانیم که موفقیت ما وابسته به موفقیت تمام عوامل و همکاران نزدیکمان می‌باشد. بنابراین با در نظر گرفتن تمام جوانب و همچنین منافع شما، ما و از همه مهم‌تر مشتری، بستر همکاری امنی فراهم کرده‌ایم و در حفظ آن می‌کوشیم. ما تمام مسائل را به صورت کاملا شفاف، با قرارداد فی مابین همکاری و بدون هرگونه بروکراسی انجام می‌دهیم و در کمتر از 48 ساعت شروع به همکاری می‌کنیم.
لوگو واتزاپ

برای کشف ازمیر حاضر هستید؟
    شایان بهبود 
           کارگزار

[email protected]

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

8914234 (530) 90+

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

71 21 461 (232) 90+

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

موقعیت مکانی
آدرس:
Refet Paşa, 5182/1 Sokak No:1 D:3, 35090 Bornova/İzmir

تلفن:
90-5308914234+

ایمیل:
[email protected]

کلیه حقوق این سایت برای شرکت بهبودهومز محفوظ می‌باشد. هرگونه کپی‌برداری ازین سایت ممنوع است.
apartmentenvelopephone-handset