حساب بانکی بین المللی چیست؟

نظام بانکی نقش مهمی در نظام اقتصادی کشور دارد و می تواند بر روی نظام اقتصادی کشور تاثیر داشته باشد و سبب شود اقتصاد کشور توسعه و رشد یابد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بانکداری مجازی خدمات بانکی به صورت مجازی ارائه می شود و افراد می توانند از طریق اینترنت و موبایل خدمات بانکی را دریافت کنند. با افتتاح حساب بانکی بین المللی می توانید از مزایا و خدمات بانک های بین المللی مانند نقل و انتقال پول و سایر امور بانکی بهره مند شوید. تمام افرادی که به قصد اقامت، مهاجرت، تفریح و کار به کشورهای خارجی می روند می توانند حساب بین المللی را افتتاح کنند. اگر شما فردی هستید که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت به کشورهای خارجی سفر می کنید افتتاح حساب بین المللی برای شما ضروری است. برای افتتاح حساب بین المللی باید قوانین و شرایط افتتاح حساب را بدانید.

برای دیدن مراحل افتتاح حساب در ترکیه میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

چه افرادی به حساب بانکی بین المللی احتیاج دارند؟

از آنجا که کشور ما تحریم شده است پرداخت های خارجی و نقل و انتقال ارز بسیار مشکل است. پس حساب بانکی بین المللی برای ایرانیان اهمیت بسیار زیادی دارد. دانشجویانی که در دانشگاه های خارج از کشور تحصیل می کنند برای نقل و انتقال ارز نیاز به حساب بین المللی دارند. تجار و بازرگانانی که اقدام به صادرات کالا به کشورهای خارجی می کنند برای پرداخت و دریافت نیاز به حساب بین المللی دارند. اشخاصی که به عنوان فریلنسر یا دورکار برای شرکت های خارجی و افراد خارجی کار می کنند برای دریافت ارز نیاز به حساب بین المللی دارند.

افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند و نیاز دارند از طرف خانواده خود پول دریافت کنند می توانند از حساب بین المللی استفاده کنند. افرادی که به قصد اقامت و مهاجرت به کشورهای خارجی سفر کرده اند و افرادی قصد سرمایه گذاری در خارج از کشور دارند نیاز به حساب بین المللی دارند.

مزایای حساب بین المللی و بهترین کشورها برای افتتاح حساب

افراد مختلف به دلایل متفاوت اقدام به افتتاح حساب بانکی بین المللی می کنند. اما داشتن یک حساب بین المللی مزیت های بسیار زیادی برای افراد و شرکت ها دارد. همانطور که از نامش مشخص است یک حساب جهانی است که خدمات متنوعی ارائه می دهد. با داشتن حساب بین المللی به راحتی می توانید به ارزهای خارجی دسترسی داشته باشید و فرصت ویژه برای سرمایه گذاری بین المللی برای این افراد فراهم می شود که می توانند ارز خود را در برابر شرایط اقتصادی و تورم حفظ کنند.

دارندگان حساب های بین المللی امکان دریافت وام و اعتبارات ویژه را دارند و می توانند به صورت ۲۴ ساعته به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشند و آن را مدیریت کنند. این افراد می توانند از ارز های مختلف استفاده کنند. بخشودگی مالیاتی از مزیت های دیگر حساب های بین المللی است.

برای خرید آپارتمان تجاری در ازمیر میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

انواع حساب بانکی بین المللی

شما برای افتتاح حساب بین المللی می توانید به صورت شرکتی و شخصی حساب بین المللی خود را افتتاح کنید. افتتاح کردن حساب بین المللی شخصی بسیار آسان است و نسبت به حساب بین المللی شرکت مراحل کمتری دارد. شما می توانید مطابق با نیاز خود حساب شرکتی یا شخصی افتتاح کنید. اگر قصد افتتاح حساب بانکی شخصی را داشته باشید باید اقامت آن کشوری که قصد افتتاح حساب بانک شخصی را دارید داشته باشید.

البته در برخی از کشورها این قانون وجود ندارد و شما می توانید بدون اقامت اقدام به افتتاح حساب بانکی شخصی با گذرنامه کنید. اگر قصد افتتاح حساب بانکی شرکتی را داشته باشید باید در کشور مورد نظر خود شرکت را ثبت کنید. در این نوع حساب بانکی باید مدارک لازم و اسناد را ارائه دهید تا حساب بانکی شرکتی شما افتتاح شود.

سخن پایانی
شما برای افتتاح حساب بانکی بین المللی می توانید از حساب های بین المللی کشورهای مختلف استفاده کنید اما به این نکته توجه داشته باشید در کشورهای مختلف بانک ها قوانین و مقررات مختلفی دارند شما باید کشور را انتخاب کنید که قوانین و مقررات بانکی آن کشور متناسب با قوانین ایران باشد.

بهتر است کشورهایی را انتخاب کنید که سیستم بانکی آن ها امنیت بالا داشته باشد و اطلاعات افراد را به صورت محرمانه نگهداری کند. حساب های بین المللی انواع مختلفی دارند و می توانید از انواع حساب های بین المللی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای کشف ازمیر حاضر هستید؟
    شایان بهبود 
           کارگزار

[email protected]

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

8914234 (530) 90+

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

71 21 461 (232) 90+

Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

موقعیت مکانی
آدرس:
Refet Paşa, 5182/1 Sokak No:1 D:3, 35090 Bornova/İzmir

تلفن:
90-5308914234+

ایمیل:
[email protected]

کلیه حقوق این سایت برای شرکت بهبودهومز محفوظ می‌باشد. هرگونه کپی‌برداری ازین سایت ممنوع است.
apartmentenvelopephone-handset